Showresults
Utstillingsresultat
2004 and 2005
Cats from and in (N)Mestro`s cattery

Klick show 2003
Klick show 2002

 

Show 2005

 

 

 

 

Adelkatten 4-12-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Kristina Rautio Ex1 BIV DB Kl. 11 / gr 4

                             Gratulerer Akilles, Cecilie og Thomas S*Myselisas

Adelkatten 3-12-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Geir Edvardsen Ex 1 BIV DB BIS JW Kl. 11 / gr 4

 

Stockholm Solna 6-11-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Nurit Pahl Ex 2 Kl. 11 / gr 4

 

 

Stockholm Solna 5-11-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Lee Selassa Ex1 BIV DB Kl. 11 / gr 4

 

 

Norak 6-11-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Demeter Karina Bjuran Ex 1 (2) kl 11 / gr 4
Mestro`s Spitfire Karina Bjuran Cape DB kl. 4 /  gr 4
Mestro`s Amor Karina Bjuran Ex1 (4) DB kl. 11/ gr 4
Mestro`s Frisco Karina Bjuran Ex 4 (4) kl 11 / gr 4

 

 

Norak 5-11-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Demeter Carl K Gulsett Ex 1 (2) DB kl 11 / gr 4
Mestro`s Spitfire Carl K Gulsett Cape kl. 4 /  gr 4
Mestro`s Amor Carl K Gulsett Ex 3 (3) kl. 11/ gr 4

 

 

 

Östkatten 16-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Jørgen Jensen Ex1 BIV DB BIS Kl. 11 / gr 4

 

Østfoldkatten 16-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Demeter Marek Chaday Ex 1 BIV DB kl 11 / gr 4
Mestro`s Spitfire Marek Chaday Cape kl. 4 /  gr 4
Mestro`s Amor Marek Chaday Ex1 kl. 11/ gr 4

 

 

Östkatten 15-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Alexej Schukin Ex 2 Kl. 11 / gr 4

 

Østfoldkatten 15-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Demeter Stephe Bruin Ex1 kl 11 / gr 4
Mestro`s Spitfire Stephe Bruin Cape kl. 4 /  gr 4
Mestro`s Amor Stephe Bruin Ex 1 kl. 11/ gr 4
Mestro`s Zenya Stephe Bruin Ex 3 kl  12 / gr 4

 

 

Rorak 9-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Ariadne Raymond Sætre Ex 3 Kl. 9 / gr 6

 

 

Rorak 8-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Ariadne Albert Kurkowski Ex 3 Kl. 9 / gr 6

 

Elfsborg katten Svenljunga 2-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Bette Lind Ex 2 Kl. 11 / gr 4

 

Elfsborg katten Svenljunga 1-10-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Jørgen Frithjof Ex 2 Kl. 11 / gr 4

 

 

Verak 24-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Demeter Veikko Saarela Ex 1     (2) kl 11 / gr 4
Mestro`s Spitfire Veikko Saarela Cape BIV DB kl. 4 /  gr 4
Mestro`s Amor Veikko Saarela Ex 2    (4) kl. 11/ gr 4

 

 

Linköping 18-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Jørgen Jensen Ex 1 BIV DB Kl. 11 / gr 4

 

 

Linköping 17-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Eva Porat Ex1  Kl. 11 / gr 4

 

 

 

 

 

VK Gøteborg 11-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Anne Köhn Ex 1 BIV DB Kl. 11 / gr 4

 

 

VK Gøteborg 10-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Flavia Capra Ex1 BIV (3) Kl. 11 / gr 4

 

 

Skånes kattklubb 4-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Minnah Krogh Ex 2   (4) Kl. 11 / gr 4

 

 

Skånes kattklubb 3-9-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Pia Nyman Ex1   (4)    BIV  DB  BIS   Kl. 11 / gr 4

 

 

 

Scandinavian Winner Show Borås 27-28/8-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Hannah Jensen Ex 3 (3) kl. 5 / gr 4
Mestro`s Spitfire Hannah Jensen GIP   BIV kl. 6 / gr 4
Mestro`s Akilles Hannah Jensen Ex 2 (3) kl. 12/ gr 4
Mestro`s Kahlua Joachim Salèn Ex 2 (2) kl. 7 / gr 6

 

 

 

Sørak 14-8-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Ariadne Kristina Rautio Ex 1 DB kl 11 / gr 6

 

 

Sørak 13-8-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Ariadne Mario Ottino Ex 1 kl 11/ gr 6

 

Varberg 14-8-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Hannah Jensen Ex 2 Kl. 12 / gr 4

 

Varberg 13-8-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Lone Lund Ex1 (2)   BIV Nom BIS Kl. 12 / gr 4

 

Terak Porsgrunn 31-7-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Carl Kristian Gulset EX 2 Kl. 12 / gr 4

 

 

Terak Porsgrunn 30-7-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Jette Eva Madsen EX 1 (3) Kl. 12 / gr 4

 

SUROK/Helsinki, FIN 30-7-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Corona V. Saarela EX 2 Kl.  7 /   6

 

 

Värmlands Kattklubb 3-7-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Jørgen Frithjof Ex1 Biv Nom BIS (4) Kl. 12 / gr 4
       

 

 

Värmlands Kattklubb 2-7-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Akilles Hanna Jensen Ex 2  (4) Kl. 12 / gr 4
       

 

 

 

Adelkatten 19-6-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Annelie Persson Ex 2  (4) kl. 5 / gr 4
Mestro`s Spitfire Annelie Persson Ex 4 (4) kl. 6 / gr 4
Mestro`s Attila Annelie Persson Ex2 (2) kl. 12/ gr 4
Mestro`s Helios Annelie Persson Ex1  BIV DB kl. 12/ gr 4
Mestro`s Demeter Annelie Persson Ex 2  (3) kl. 12/ gr 4
Mestro`s Kahlua Eva Porat  Ex 2  (3) kl. 7 / gr 6
Mestro`s kull Jørgen Frithjof Ex 2  (4)  

 

 

 

Adelkatten 18-6-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Stephe Bruin Ex 2 kl. 5 / gr 4
Mestro`s Spitfire Stephe Bruin Ex 2 kl. 6 / gr 4
Mestro`s Attila Stephe Bruin Ex 1 DB kl. 12/ gr 4
Mestro`s Helios Stephe Bruin Ex 2 kl. 12/ gr 4
Mestro`s Demeter Stephe Bruin Ex 2  (2) kl. 12/ gr 4
Mestro`s Kahlua Jørgen Frithjof Champion kl. 9/ gr 6
Mestro`s kull Jørgen Jensen BIS kull  (7)  

 

 

Skogkattmesterskapet 2005
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjønesletta Karina Bjuran EX 4 (5) kl 5  / gr 4
Mestro`s Spitfire Ann Kristin Hellerslien EX 1 DB BOX kl 6 / gr 4
Mestros Kali Raymond Sætre EX 1 DB BOX kl 12 / gr 6
 
Spitfire  ble    Ann Kristin Hellerslien`s  beste pels  og  beste hale

 

 

 

Spinneriet  Gøteborg  22-5-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Veikko Saarela Cacib  IC kl 7  / gr 4
Mestro`s Spitfire Veikko Saarela Cagpib kl 6 / gr  4
Mestro`s Ariel Stephe Bruin Cacib  IC kl  7 /gr 9

 

Spinneriet  Gøteborg   21-5-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Stephe Bruin Cacib kl 7  / gr 4
Mestro`s Spitfire Stephe Bruin Cagpib kl 6 / gr  4
Mestro`s Ariel Laura Burani Cacib kl  7 /gr 9

 

 

 

Lirak 1-5-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta R. Vöhringer Ex 2 (2) kl 7  / gr 4
Mestro`s Spitfire R. Vöhringer Ex 2 (2) kl 6 / gr  4
Mestro`s Kahlua Anne Gro Edstrøm CAC kl 9 / gr 6

 

 

Lirak 30-4-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Anne Gro Edstrøm Cacib kl 7  / gr 4
Mestro`s Spitfire Anne Gro Edstrøm Cagpib BIV kl 6 / gr  4
Mestro`s Kahlua Annelie Persson CAC kl 9 / gr  6

 

 

Smaalenene 23-4-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Annelie Persson Ex 3 (3) kl 7  / gr 4
Mestro`s Spitfire Annelie Persson CAGPIB kl 6 / gr  4
Mestro`s Khalua Aliosha Romero Ex 2 (3) kl 9/gr 6
Mestro`s Ariel Anne Gro Edstrøm Cacib DB kl  7 /gr 9

 

 

Dalslandskatten  27-3-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Raymond Sætre CAC  Champion kl 9  / gr 4
Mestro`s Spitfire Raymond Sætre CAGPIB kl 6 / gr  4

 

Dalslandskatten  26-3-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Maud Olsen CAC  kl 9  / gr 4
Mestro`s Kali Karina Bjuran Ex 2 (4) kl 12 / gr 6
Mestro`s Spitfire Maud Olsen CAPIB  IP kl  8  / gr 4

 

 

Norak     12 /3-05
Cat Judge Results Class/ Group
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Luigi Comorio CAC kl 9  / gr 4
Mestro`s Ariel Raymond Sætre Champion kl 9 / gr  9

 

 

Frauenfeld  5.Mars 2005 
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Pepper D  Filler Ex 2  (5) kl 9  / gr 4

 

 

Lirak  30-1-05
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Karina Bjuran Capib BIV DB (2) kl 8 / gr 4
Mestro`s Ariel Svein Egil Nordby CAC DB  (2) kl 9 / gr 9
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Karina Bjuran Ex1 BIV DB  (5) kl 11 / gr 4
Mestro`s Kahlua Mai Britt Stein Ex 3   (3) kl 11 / gr 6
Oppdrett nr. 3  kategori 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Utstillinger 2004

Norak 4-12-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Svein Egil Nordby Capib BIV DB kl 8  / gr 4
Mestro`s Ariel Janka Lund Ex 1 CAC kl 9  /  gr  9
Mestro`s Kahlua Carl K Gulseth Ex 2 kl 11 / gr 6
Frithjof Nansen av Bjørnesletta Svein Egil Nordby Ex 1 DB kl 11/ gr 4
Oppdrett      nr 3

 

Zuchwil   Sveits 20-21-11-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Pepper Klein-Gasbarri Italia Ex 3 kl 11  / gr 4
       
Mestro`s Pepper Malgaj Beccari Ex 2 kl 11 / gr 4

 

 

Turku  Finland 20-21-11-04
Cat Judge Results Class/ Group
(N)Mestro`s Corona H Jensen Champion kl  9  / gr 6
       
(N)Mestro`s Corona T Kass Cacib kl  7   / gr 6

 

Østfoldkatten 17-10-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Valentino Vanda Marija Godek Ex 2  (4) kl  5  / gr 4
Mestro`s Spitfire Vanda Marija Godek Cap NOM (3)
Premier
kl 10 / gr 4
Mestro`s Kahlua Bette Lind Ex 1 NOM kl 12 / gr 6
Beste oppdrett kategori 2                               poeng        102.333

 

 

Østfoldkatten 16-10-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Valentino Janka Lund Ex 2  (4) kl  5  / gr 4
Mestro`s Spitfire Janka Lund CAP (3) kl 10 / gr 4
Mestro`s Kahlua Karina Bjuran EX 1 kl 12 / gr 6

 

  

Ekeberghallen     SW 2004 7-8/8
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Annika Høgberg Ex 2 (4) kl 10  / gr 4
Mestro`s Valentino Annika Høgberg Ex 2 (2) kl   5  / gr 4

 

 

 

Surok / Helsinki  31-07-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Corona Maj-Brit Stein CAC (3) kl.9 / gr 6

 

 

Porok / Kempele FIN  04-07-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Corona L. Coste CAC (2) kl.9 / gr 6

 

 

 

Porok/ Kempele FIN  03-07-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Corona F. Calmes Ex2 (2) kl.9 / gr 6

 

 

Horw  Switzerland   26-6-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Draco Mrs Sattler Ex1 NOM kl.12 / gr  9

 

 

 

Skogkattmesterskapet 2004
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Karina Bjuran Ex 2 (3)   gr  4
Mestro`s Venus Karina Bjuran Ex1 BIV gr9   gr  9
Chrissus Akela Karina Bjuran Ex 1   gr 3
Mestro`s Valentino Aliosha Romero Ex 3 (3)   gr4
Mestro`s Capri Raymond Sætre Ex2   gr6

 

 

Pirok / Tampere FIN  15-05-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Corona Alva Udin Ex2 kl.9 / gr 6

 

 

Rheinstetten D  8-5-04 
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Draco Louis Coste Ex1 DB kl.12 / gr  9

 

 

Smaalenene 25-4-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Anne Veland CAP kl.10 / gr  4
Zygot`s Ducati Anne Veland CAC kl  9 /  gr  4
Mestro`s Draco Lee Selassa Ex 1 kl  12 /gr  9
Mestro`s Venus Lee Selassa Ex 1 kl  12 / gr  9

 

 

Felix  28-3-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Annika Høgberg Ex2  (2) kl.10 / gr4
Zygot`s Ducati Annika Høgberg Ex 1 kl  9 /  gr4

 

Lirak 24-1-04
Cat Judge Results Class/ Group
Mestro`s Spitfire Albert Kurkowski Ex1 kl 11 /gr 4